Aastavahetuse kingitused – leia parimad uue aasta kingitused

Kes ütleb, et kingitusi peaks jagama vaid sünnipäevadel ja jõulupühadel? Ka uue aasta kingitused on tore harjumus, mida enda ellu harjutada. Miks? Kingituse tegemine rõõmustab kinkijat ja kingituse saamine rõõmustab saajat. Seda muidugi vaid siis, kui kink läheb täppi. Edasi lugedes leiad aastavahetuse kingitused, mida kinkides ei pea kartma saaja pettumust.

Oodatud aastavahetuse kingitused!

Ei pea lähedastele isegi ette teada andma, et aastavahetuse kingitused on sinu jaoks uus traditsioon. Üllatused on toredad ja täppiläinud üllatused seda enam. Pane juba aasta jooksul kõrva taha, millest kingisaaja räägib ja mida ta sooviks saada. Kui jõulukingid jagatud ja kingirõõm lahtunud, tulevadki kui välk selgest taevast uue aasta kingitused.

Selleks võib olla korralik blender hobikokale, ihaldatud elurooraamat raamatukauplusest või aastaid teeninud kohvikannu uuema vastu vahetamine. Võttes varakult plaani millegi sellise kinkimise, ei ole kuigi keeruline aasta jooksul vestlus õiges suunas rihtida ning teada saada, mida kingisaaja ühe või teise kingituse juures siis päriselt ka tahaks.

Põnev õpituba? Miks ka mitte!

Uut aastat nähakse tihtipeale kui uut algust – olgu midagi nii suurt nagu uus töökoht või ka midagi väiksemat, nagu näiteks uus hobi. Miks mitte seda levinud uskumust enda heaks ära kasutada ning uue aasta kingitused selle järgi valida? Üheskoos millegi uue õppimine läheb ideaalselt siin arvesse.

Kingi vautšer – kas siis isetehtud või teenusepakkuja poolt saadud loomingulisse õpituppa. Selleks sobib väga hästi maalimine, tantsimine, kokandus või käsitöö. Ühine õpitoas osalemine annab võimaluse koos midagi uut õppida ning lõbusalt aega veeta.

Piiluge minevikku

Nii nagu uus aasta on suurepärane aeg millegi uue avastamiseks ja uute harjumuste loomiseks, on see hea hetk ka möödunud vaatamiseks ja meenutamiseks. Elus toimub nii palju põnevat, et mõnikord tuleb võtta hetk maha istumiseks ja meenutamiseks. Selleks sobib personaalne ajakapsel kui aastavahetuse kingitused ideaalselt.

Kogu kokku fotod, kirjad ja mälestusesemed, mis meenutavad valitud ajaperioodi. Selleks võib siis olla nii alles möödunud aasta, kui ka terve see aeg, mil kingisaajat tundnud oled. Vaadake need koos üle, lisage mõlemalt poolt juurde armas kiri ning pange paika plaan, millal ajakapsli uuesti välja võtate, et taaskord erilisi hetki meenutada. Tõeliselt eriline kingitus kallimale!

Uue aasta kingitused imelise mälestusena

Paljud inimesed ütlevad otsesõnu, et nad ei soovi esemelisi kingitusi. Kas siis sel põhjusel, et nad eelistavad ise valida või lihtsalt tunnevad, et neil on kõik olemas. See ei tähenda aga, et nad ilma kingituseta jääksid.

Korralda õdus õhtune olemine maalilises kohas, kus on minimaalne valgusreostus ning saate koos nautida tähtede vaatlemist. Kindlasti peab arvestama aastaajaga, ehk vajadusel paki kaasa soojendavad joogid ning pehmed tekid ja mälestuste loomine saabki lihtne olema. Või, kui ei soovi jaanuarikuud tähtede all vastu võtta, üllata kingisaajat piletitega tema lemmikartisti kontserdile või teatrietendusele, mida hiljem külastada. Sellised uue aasta kingitused jäävad kindlasti meelde.