Mida kinkida emale?

Ema sünnipäeva, emadepäeva kui ka muude oluliste tähtpäevade saabudes tekib ikka küsimus, mida kinkida emale, mis talle meeldiks. Kas sel aastal võiks olla kingitus emale seotud tema hobiga või võiks üllatada mõne praktilise esemega, mida on ta pikalt soovinud soetada? Jagame sinuga erinevaid ideid, mida kinkida emale. Loodame, et leiad siit piisavalt inspiratsiooni, et üllatada oma kallist ema millegi erilise ja armsaga.

Aktiivne kingitus emale

Kui liikumine on midagi, mis paneb sinu ema silmad särama, siis vali selleks aastaks rulluisud. Vastupidavad rulluisud on ideaalne kingitus emale, sest rulluisutamine on lõbus ja adrenaliini tekitav spordiala. Mis on paremat kui mõnus tuul, soe päike ja sujuv liuglemine mööda kergliiklusrada? Kui sellest võib olla huvitatud ka sinu ema, siis see võib olla sinu ema sünnipäeva- kui ka jõulukingituseks. Leia sobivad rulluisud, mis talle rõõmu pakuvad ja soojadel päevadel liikuma panevad. Kui rulluisud on juba olemas või see ei ole tema eelistatavaks spordialaks, siis mõtle sellele, mis talle meeldiks. Aktiivne kingitus emale võib olla seotud tema lemmiku spordialaga (rulluisutamine, jooksmine, tennis) aga viia ta kogema ka midagi, mida ta pole veel kunagi teinud. Kui sa ei tea, mida kinkida emale sünnipäevaks või jõuludeks, siis kingi Hansaposti või Kaup24 kinkekaart, millega ta saab soetada just sellised sporditarbed, mida soovib. Olgu selleks siis rulluisud, jalgratas või midagi muud.

Parim kingitus emale sünnipäevaks

Parfüümid, kvartsiga ehted, uued elamused või hoopiski kokkamise tarvikud? Mida sinu ema armastab teha? Kas on midagi, mida ta selleks vajab? Meie usume, et parim kingitus emale on kombinatsioon millestki praktilisest, aga ka üllatavast. Selleks võib olla nii tähendusega ehe, tema lemmikparfüüm, uued spordijalatsid või hoopiski kehahooldustooted koduse spaa kogemuse loomiseks. Viimane on ideaalne kingitus emale, kes armastab end poputada. Üllatada teda uue hommikumantli, kehakoorija, -kreemi või näomaskiga. Aga mida kinkida emale sünnipäevaks siis, kui kõik on juba varasematel aastatel kingitud? See on hea võimalus soetada midagi, mida läheb alati vaja. Selleks on nii punane huulepulk, uus käekott, kohvitarvikud või soe ja stiilne sall. Teine võimalus on mõelda, kas on midagi, mida ta on soovinud endale osta, aga pole seda veel teinud.

Armas kingitus emale jõuludeks

Lisaks sünnipäevale ja emadepäevale on oluliseks ka jõulud. Jõulude ajal võib mõelda tegevustele, mida sinu ema armastab talvel teha. Kui selleks on kokkamine ja külaliste võõrustamine, siis on ideaalne kingitus emale üks korralik ahjupott, koogivorm või uued lauanõud. Uued ujumisriided või prillid kuluvad ära kõikidele emadele, kes käivad regulaarselt ujulas või spaas. Eriti armas kingitus emale on ühiselt veedetud aeg, kingi talle joogamatt või uued spordijalatsid, mida saate kasutada koos joogat tehes või männimetsas jalutades. Üllata teda uute veinipokaalidega, et saaksite avastada uusi veini maitseid. Leia kingitus emale jõuludeks kui ka teisteks tähtpäevadeks Hansapostist või Kaup24-st. Sealt leiad ideaalsed kingitused emale alates ehetest, pesust kuni jalgratasteni välja. Sellise laia tootevalikuga ei teki küsimustki, mida kinkida emale. Valik on lai ja suur, et üllatada ema parimate kingiideedega.