Mida kinkida 10, 11 ja 12 aastasele poisile – neli ideed, millele sa ei ole mõelnud

Kas tahaksid teada, mida kinkida 10 aastasele poisile? Või mida kinkida 11 aastasele poisile? Ehk hoopis mida kinkida 12 aastasele poisile? Olenemata sellest, kas tulemas on jõulud või sünnipäev või mõni muu tähtpäev, kuluvad head ideed ära.

Mida kinkida 10 aastasele poisile? Legod, alati legod!

Pole last, kellele ei meeldiks legod! Nii et kui on vaja teada, mida kinkida 10 aastasele poisile jõuludeks, siis legodega ei saa mööda panna. Variante on siingi mitmeid. Üks populaarsemaid sarju on Lego Ninjago ehitatavad mänguasjad. Lego Ninjago komplektidega saab mängida nii üksinda kui sõpradega, kas lõputult ehitada või katsetada rollimängudega. Nutikas jõulukink 10 aastasele poisile!

Teine suurepärane tootesari on LEGO® Technic – äärmiselt realistlike detailidega tehnilised legokomplektid. Lausa möödaminnes saavad tuttavamaks inseneriteaduse, disaini ja mehhaanika põhimõtted. Ja kui legokomplekt koos, siis tänu puldile või mobiilirakendusega ühendamisele, saab mängimisega jätkata!

Tänapäevased lauamängud ei valmista pettumust

Jah, maailm tundub üha enam internetti kolivat, ent õnneks ei ole lauamängud täiesti kadunud. Tegelikult on nende populaarsus lausa kasvamas, sest paljud uuemad lauamängud köidavad ka nende tähelepanu, kes muidu internetis armastavad istuda.

Tehes õige valiku, ei ole lauamäng lihtsalt meelelahutuslik kingitus 10 aastasele poisile, vaid aitab arendada reaktsioonikiirust („Dobble“ või „Blitz“), suhtlemisoskust („Similo“ erinevad variandid), finantsteadmisi („Rahatarkuse kompass“), lugemist („Rüütlid“) ja strateegilist mõtlemist („Carcassonne“).

Kaasa laps kingi tegemisse

10. sünnipäev on täpselt selline vanus, kus soovitakse senini sobinud mööbli või titekaks muutunud tapeet välja vahetada. Oma toa või isegi oma nurga soovi järgi ümbertegemine on super kingitus, mida kinkida 10 aastasele poisile. Asi mida tahta jõuludeks enamik isegi ei oska soovida!

Muidugi pole juttu kuudepikkusest kapitaalremondist. Uus tapeet, värskelt värvitud mööbel ning seinakaunistused ja teised dekoratsioonid ei ole alati ei kallid ega aeganõudvad. Tõsi, siin tuleb leppida sellega, et lapse maitse ja eelistused disaini osas ei pruugi sinu omaga väga hästi kokku minna. Aga, kui see teeb ta õnnelikuks, miks siis ka mitte?

Muuseumid kutsuvad külla

Millal viimati muuseumis käisid? Usu või ära usu, aga muuseumikülastus võib olla perfektne kingitus 12 aastasele poisile. Siinkohal on muidugi vaja veenduda, et muuseumiteema ja lapse huvialad kattuvad. Lisaks tavakülastusele, on hea teada, et paljud muuseumid pakuvad spetsiaalseid sünnipäevaprogramme.

Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis korraldatakse seikluslikku aardejahti; Eesti Loodusmuuseumis pakutakse sünnipäevaprogrammi „Magus metsloomasünnipäev“; Eesti politseimuuseumis ootab põnev „Spioonid ja salakuulajad“ sünnipäevapakett ning Energiakeskuses saab valida „Lennumasinate õpituba“ lisategevuse, kus saab valmistada lendavaid objekte ning neid kohe tuuletunnelis katsetada.

Nii et kui sa sa oled siiani olnud kahtleval seisukohal, mida kinkida 10 aastasele poisile, siis need kingiideed aitavad kindlasti hädast välja.