Sõbrapäeva kingitused, mis jäävad meelde

Sõbrapäev on üks imelisi päevi, mil pidada meeles enda kallimaid inimesi: nii enda elukaaslast, partnerit või abikaasat, aga ka kõige paremaid sõpru. Kui mõtled, kuidas sel sõbrapäeval enda kallimaid inimesi üllatada, siis oled jõudnud õigesse kohta, sest meie anname sulle ideid, mida kinkida. Leia sõbrapäeva kingitused, mis jäävad meelde aastateks!

Sõbrapäeva kingitused kõige kallimale naisele

Sõbrapäeva kingitus ei pea olema midagi suurt, aga see peaks kindlasti tulema südamest. Sõbrapäeva kingitused naistele võivad olla nii tähendusega ehted, näiteks sõnumiga käekett või hoopiski kaelakee. Aga selleks võib olla ka tema lemmikšokolaad, šampanja või mõnus massaaž. Sõbrapäeva kingitused naistele tuleb valida lähtuvalt saajast. Mis talle meeldib? See on kerge küsimus, millele võib olla vahest keeruline vastata, eriti siis, kui olete juba pikalt olnud tuttavad ja võib tunduda, et kõik kingid on juba kingitud. Just seetõttu mängivad võtmerolli tähendusega kingitused või midagi, mida ta tõesti vajab. Erinevad praktilised ja ahhetama panevad sõbrapäeva kingitused saad valida välja kasvõi kodust lahkumata Kaup24 ja Hansapost e-poodide valikust.

Mida kinkida sõbrapäevaks naistele?

Sõbrapäeva kingitused naistele:

  • kaunid ehted;
  • veinipokaalid;
  • massaaži padjad;
  • parfüümid;
  • pesu.

Sõbrapäeva kingitused meestele

Nii nagu ka naiste kingituste valimisel, tuleb ka meestele valida midagi tähendusega, südamest ja miskit, mis talle meeldib. Mõtle sellele, millega tal meeldib tegeleda ja ehk leiad sellest lähtuvalt mõne toreda kingituse, millega teda üllatada. Meeste hobid võivad olla väga erinevad, alates kokkamisest kuni spordini välja. Kas sa tead, kas on midagi, mida ta enda hobiga tegelemiseks vajab? Sõbrapäeva kingitused meestele võivad olla seotud hobiga, aga ei pea. 

Ideaalsed sõbrapäeva kingitused meestele

  • Käekell;
  • juukselõikusmasin;
  • lauamäng;
  • aktiivsusmonitor;
  • hantlid.

Sõbrapäeva kingitused vali ennekõike sellest lähtuvalt, mis tal pole veel olemas ja mis talle võiks meeldida.

Sõbrapäeva kingitused parimatele sõpradele

Ära unusta ka enda sõpru, sest nendega oled veetnud palju aega koos. Sul on kindlasti toredaid mälestusi ja suurepäraseid ühiseid hetki selja taga, loo neid juurde ja üllata enda sõpru toredate kingitustega sõbrapäevaks. Sõbrapäeva kingitused sõbrannadele võiksid olla seotud ühistegevustega, näiteks kingi neile erinevaid kosmeetikatooteid, millega saate enda nägu ja keha poputada. Need sobivad hästi järgmiseks koosviibimiseks või filmiõhtuks. 

Kui kingid lauamänge, on teil kõigil midagi põnevat järgmisteks koos olemisteks. Saate üheskoos mängida ja oma teadmisi proovile panna. Miks mitte kinkida toredaid lauanõusid või hoopiski ehteid? Sarnaselt eelnevale, mõtle, mis sinu sõbrannadel või sõpradele meeldib teha. Variant on ka üllatada täiesti uskumatute kinkidega, et tuua nende ellu asju, mida nad ehk ise ei oleks oodanud. Sõbrapäev on hoidmise aeg – pea meeles enda kallimaid!