Jõulukingi ideed meestele

Kui sinu elus on vähemalt üks tugevama soo esindaja, keda on vaja jõulude ajal meeles pidada, siis on sul pühadeks kasulikud mõned põnevad jõulukingi ideed mehele. Mõtle, milline määratlus kirjeldab kõige paremini tema iseloomu või kirge ja tead, millised kingitused mehele kõige paremini sobivad.

Stiilse jõulukingi ideed meestele

Kas su mees veedab palju aega peegli ees? Sellisel juhul on sulle siin mõned jõulukingi ideed meestele, mis on seotud stiili ja iluga. Sellisele mehele sobivad suurepäraselt kõikvõimalikud aksessuaarid (kellad, ehted jne), parfüümid, juukselõikurid või pardlid.

Praktilised kingiideed

Parimad jõulukingi ideed meestele, kes on praktilist laadi ja kellele meeldib kodus askeldamine, on kohvimasinad ja kruusid või hoopis uus tööriistakast. Kui sa ei tea, milline jõulukink mehele kõige parem on, mine külla või suhtle temaga, sest praktiline inimene ütleb sulle kindlasti, milliseid ideid plaanib ta lähiajal ellu viia.

Jõulukingid nutikale mehele

Ta ei jäta vahele ühtegi televiktoriini, lahendab kergesti iga ristsõna ja suudab arutada mistahes teemal? Kindlasti meeldivad talle siis erinevad pusled või lauamängud, mis nõuavad mõtlemist või erilist keskendumist.

Kingitused ka teistele pereliikmetele
Jõulud on kogu pere püha ja kui oled välja valinud jõulukingid meestele, siis võib sul veel vaja olla otsustada, millised on parimad jõulukingi ideed lastele ja jõulukingi ideed naistele. Vaata lähemalt, kuidas leida sobivad jõulukingid naistele ja jõulukingid lastele ning veeda kaunid ja rahulikud jõulud pere seltsis.