Mida kinkida 30-aastasele naisele?

Öeldakse, et kinkimise rõõm on kõige suurem rõõm, kuid kinkijatele kaasneb kinkimisega ka tihti parasjagu peavalu, sest tuleb leida vastus küsimusele “mida kinkida 30-aastasele naisele?” ja seejärel juba leida ka sobiv kingitus. Kingitused naistele sõltuvad palju ka individuaalselt igast naisest eraldi ja tema elustiilist. 

Loomulikult tuleb arvestada ka tähtpäevaga, sest meeldejäävad kingitused sünnipäevaks või koguni juubeliks on veidi erinevad sõbrapäeva kingitusest või jõulukingist. Teisisõnu, vastus küsimusele “mida kinkida naisele sünnipäevaks” erineb vastusest küsimusele “mida kinkida naisele jõuludeks” isegi ühe ja sama naise puhul. Uurime lähemalt, mida kinkida 30-aastasele naisele sõltuvalt tema elustiilist ja tähtpäevast.

Väärt kingitus igale naisele!

Tavaliselt öeldakse, et kosmeetikat peaks kinkima vaid siis, kui tead kindlat brändi ja kindlat toodet. Umbropsu olevat raske midagi valida, sest inimeste näonaha vajadused on erinevad. See ei kehti aga siis, kui jutuks on mineraalkosmeetika. Tänu oma mineraalsele koostisele sobib see kõigile nahatüüpidele! Muidugi peab valima kvaliteetse toote, mistõttu tasub vaadata apteegikosmeetika suunas. Ja kui sealne valikute rohkus pea sassi ajab, siis on üks kindel soovitus Rootsi kvaliteetbränd IDUN Minerals – lauvärv, põsepuna, mineraalpuuder või ripsmetušš. Kingita kindlasti ei jää!

Mida kinkida 30-aastasele naisele, kellel on sportlik eluviis

Nagu öeldud, siis kingitus 30-aastasele naisele sõltub naise elustiilist. Näiteks sportliku eluviisiga naisele sobib kindlasti kingituseks mõne läheduses asuva spordiklubi liikmelisus või jõusaali kinkekaart. 

Praktiliseks ja hinnalisemaks kingituseks võib olla isegi kokkupandav jalgratas. Jalgratta valimise juures peab tingimata arvestama milline jalgratas on inimese pikkuse jaoks kõige sobivam. Korralik jalgratas sobib kasutamiseks ka linnas ja võimaldab säilitada aktiivset eluviisi ka täiesti igapäevaste tegevuste juures.

Sõbrapäeva kingitused

Sõbrapäev on mehele üks parimaid võimalusi teha romantiline kingitus naisele, keda ta armastab. Kuid mida kinkida 30-aastasele naisele, kellele mees sooviks oma tundeid näidata? Koos veedetud romantilised hetked võivad siin olla parimaks kingituseks. 

Õhtusöök restoranis, kus laual on kvaliteetne vein ja roos klaasis koos suurepärase söögiga, võib öelda rohkem kui tuhat sõna. Äge kingitus naisele ei pea sõbrapäeval olema väga kallis, sest see on päev, kus väärtustatakse eelkõige koosveedetud hetki.

Kingitused jõuludeks

Kingitus 30-aastasele naisele jõuludeks peaks eelkõige tulema südamest. Taaskord ei pea kingitus tingimata olema kallis, sest isegi näiteks ehteid on võimalik osta väga taskukohaste hindadega. 

Kuna naistele meeldib kasutatavat lõhna vahetada vastavalt oma välimusele, tujule või sündmusele pole ühelgi naisel kunagi liiga palju erinevaid parfüüme. Jõuludeks sobib kinkida parfüüm või tualettvesi, kui oled oma kallima lõhnaeelistustes kindel. 

Kingitus jõuludeks 30-aastasele naisele, kes on lihtsalt sõbranna või töökaaslane peaks aga olema neutraalsem. Näiteks sobib kinkimiseks tass, mille on lisatud juurde ka kvaliteetne tee- või kohvipakk.

Kingitused sünnipäevaks ja juubeliks

Kui mõtled, et mida kinkida 30-aastasele naisele sünnipäevaks, siis tea, et valikuid on siin tegelikult lõputult. Näiteks võid kinkida mõne kvaliteetse brändi kosmeetikat, kui tead, et naine armastab katsetada ja uusi tooteid proovida. 

Pingelise töö- ja elulaadiga naistel tekivad kaelas ja seljas lihaspinged. Kingi oma kallimale lõõgastav massaaž, mis muudab ta justkui uueks inimeseks.

Kui su naisel on kõik materiaalne olemas ja sa ei tea, mida kinkida 30-aastasele naisele, kellel pole asjadest puudust, siis kingi talle lihtsalt aega. Üks mõnusalt koos veedetud päev spaas, muuseumis või looduses on parim kink, mida ta sinult ootab.

On selge, et kõige paremini õnnestuvad kingid just siis, kui tead, millised on naise huvid või millest ta parasjagu puudust tunneb. Ja kui sa tõesti ei tea mida kinkida 30-aastasele naisele, siis alati on viimaseks lahenduseks kinkida kinkekaart, mis annab talle võimaluse endale sobivat kingitust ise valida.