Kingiideed naisele – klassikast uute mõteteni

Olenemata sellest, kui hästi sa oma sõpru tunned, mõnikord ei tule kinki valima hakates lihtsalt mitte ühtegi head ideed pähe ja tahaksid teada, mis on head kingiideed naistele. Väga tore, kui on võimalik võtta ette nimekiri erinevate mõtetega, sest äkki mõni neist on täpselt see kingiidee naisele, mida oled otsinud! Kingiideed jõuludeks naisele või hoopis sünnipäevaks! Vast isegi naistepäeva kingiideed!

Ehted on need, mis kestavad

Tõsi on, et ehted on tõeline klassikaline kink naisele. Muidugi, seda vaid juhul kui valik on õigesti tehtud. Ka parimatest parimad kingiideed naisele ei toimi, kui need lähevad mööda. Näiteks, kullast ehted on küll rahaliselt väärtuslikud, ent kui naine kannab vaid hõbedat, jääb ka kõige uhkem ehe lihtsalt seisma. Seega tasub julgelt uurida, mis naisele meeldiks.

Ehk on tal mõni lemmik ehtekunstnik, kelle loomingu seast midagi soetada? Või mõni bränd, kelle stiil on eriliselt südamelähedane. Isegi kui neil on kõrgem hinnasilt, pole vaja ehmuda, sest ei pea ju ka võtma tervet komplekti. Ehk näiteks kõrvarõngad nüüd, kaelakee sünnipäevaks ja käekett järgmisteks jõuludeks. 

Ehtete juurde või eraldi ostmiseks on hea mõte vaadata ka Eesti disaini poole. Karinrask.ee lehelt on võimalik näiteks leida kimono jakk, mis aitab argipäeva pidulikuks muuta:

Kingiideed naisele – elamused loovad mälestusi

Elamuste kinkimine on muutumas aina populaarsemaks ning üha rohkem on ka erinevaid suurepäraseid võimalusi. Üksinda võib mõne uue elamuse või kogemuse proovimine olla hirmutav, ent koos kaaslasega on selle sammu astumine kordades kergem. Tantsukursused, koolitus tippkokalt, kanuumatk jõe peal või mäesuusatund on vaid mõned näited elamustest, mis koos ette võtta ja mis on suurepärane kingitus naisele.

Elamuse võib kinkida kinkekaardi kujul, kasvõi isetehtud kinkekaart. Aga ka üldises plaanis on kinkekaardid heaks lahenduseks. Selliselt saad kingi tehtud, ja võid olla kindel, et saadu ei jää kasutult ette ega hakka tolmu koguma. Kingisaaja saab aga ostu tehes või elamust nautides veel korra võimaluse kingitegijat tänata ja meeldivat õhtut meenutada. 

Kingi meeldivad hetked iseendaga

Kui naisele meeldib lugemine, on üks hea raamat alati oodatud kingitus! Hea mõte on tasapisi uurida, millist raamatut tahaks kingisaaja lugeda, ent mis on liiga kallis või keeruline osta. Kingiideed naistele, kes armastavad lugeda, hõlmab väga erinevaid võimalusi – ideaalne raamat võib olla nii luulekogu, romaan või isegi erialane kirjandus!

Pole eriline raamatusõber, ent tal on mõni muu tore hobi? Selle toetamine on ju fantastiline kingiidee naistele! Olgem ausad, enamik hobisid nõuavad investeeringut ka rahalises mõttes. See ei tähenda muidugi seda, et peaks suusatajale kõik-hinnas mäesuusareisi kinkima. Uuri hoopis, mida võiks vaja olla ja ehk saad kuidagi väiksemalt panustada.

Kingiideed naistele – midagi head

Kvaliteetne joogipoolis on alati kallis. Ükskõik, kas räägitakse siis teest, kohvist, veinist või õllest. Miks mitte siis naisele head meelt valmistada ning tema varudesse just seda lisada, mis talle meele järgi oleks. Kingitus ei pea olema ka kõige tavapärasem ost, vaid võib kulutada natuke rohkem, kinkida erilisemat teesorti või kohviube, kaugelt istandusest pärit veinipudeli või käsitööõlle.

Loodetavasti said siit lisamõtteid selles osas, millised kingiideed naistele on üldse olemas. Muuda julgelt mõni või kõik kingiideed naisele reaalsuseks.