Kingitused lastele – igas vanuses ja igal tähtpäeval

Kuigi öeldakse, et kingitud hobuse suhu ei vaadata, ei tähenda see, et sobilik oleksid täiesti suvaliselt valitud kingitused lastele. Sa ju tahaksid, et kingisaaja rõõmustaks päriselt, mitte ei manaks näole teeseldud naeratust.

Midagi head ja praktilist

Praktilised kingitused lastele on alati populaarseks lähenemiseks. Selliselt saab justkui kaks kärbest ühe hoobiga – laps saab kingituse ning võib olla kindel, et see ei jää niisama seisma. Ei pea ka kartma, et praktiline kingitus lastele tähendab midagi igavat. Paljud populaarsed kingid lastele on ühtlasi praktilised. On vaja lihtsalt leida tasakaal ning see pole nii keeruline, kui võid arvata.

Mõeldes, mida kinkida lasteaia lõpetamise puhul, võib astuda kohe järgmisele trepiastmele ehk mõelda koolile. Enamik lasteaialõpetajaid unustavad kooliminekust! See on sobilikud kingitused lastele seotud kooliga: koolikott, pinal või sussikott. Praktiline kingitus lastele on erilisem, kui trükkida sellele lapse nimi või pilt. Need on ka head laste sünnipäeva kingitused.

Sooduspakkumised:
Rume.ee soodsad laste jõulukingitused

Raha on lihtne valik

Mõnikord valitakse kingitused lastele selle järgi, et need ei jääks mingil juhul riiulile tolmu koguma. Seega võib aina tihedamini kohata palvet, et kingitus lastele mahuks ümbrikusse või on palve kanda kingitused lastele pangaarvele. Muidugi ei ole vaja järjekordset träni riiulile tolmu koguma, ent lihtsalt raha kinkimine pole paljude jaoks see päris õige kingitus.

Samas, kui on spetsiaalselt palutud, siis pole õige teha kingitus lastele, mida ei soovita. Mõnikord kogub laps just spetsiaalselt raha mõne kallima või suurema eseme jaoks. Head sünnipäeva kingitused lastele ilma esemeid kinkimata, võivad olla ka erinevad kinkekaardid või panustamine lapse valitud heategevusorganisatsiooni.

Raha kinkimise asemel võivad sünnipäeva kingitused lastele tähendada viisi raha koguda. Kuigi see on internetipanka kasutades lihtsam, siis väiksemate laste jaoks on selgem reaalne raha kogumine. Seega on hea kingitus lastele klassikaline hoiupõrsas. Või miks mitte kingitused lastele, mitu erinevat hoiukassat, et laps saaks valida, mille jaoks parasjagu säästa.

Kingitused lastele vastavalt vanusele

Just noorematele lastele võib kingituse valimine olla keeruline, sest laps ise ei oska öelda, mis talle huvi pakuks. Tegelikult võib vanus olla suurimaks abimeheks, et valida välja huvitavad kingitused lastele, olgu siis kingitused lastele jõuludeks või sünnipäeva kingitused.

Beebidele, alla aastastele, kingitust valides mõtle lapse arengule. Nad armastavad asju katsuda ja avastada ning teevad seda tihtipeale eset suhu pistes! See tähendab, et kingitus peab vastu pidama närimisele ja olema beebi jaoks ka ohutu. Aastasele lapsele pakub aga rohkem huvi see, millesse on kink pakitud! Erinevas vanuses laste kingitused on võimalik filtreerida e-poodide kategooriate kaupa.

2-aastased lapsed hakkavad nautima igapäevaelu jäljendavaid mänge. See tähendab, et parimad kingitused lastele on igapäevaelus kasutatavad esemed, lihtsalt põnnile sobilikus suuruses. Veel aasta edasi ning kingisaaja on õnnelik, kui saab saaduga harjutada tulevikuks vajalikke oskuseid.

Nelja aastaselt jõuavad lapsed vanusesse, kus nad hakkavad aina rohkem nautima oma kujutlusvõime kasutamist ning fantaasiamänge. Seda toetavad kingitused lastele lähevad kindlasti peale. Viieaastane on suurepärases vanuses lauamängude maailma tutvustamiseks! Kuna selles vanuses hakkab lapsele meeldima ka grupis tegutsemine, on mitmekesi mängitavad lauamängud parimaks mõtteks.

Nagu näha, ei ole sugugi võimatu leida lastele kingitused, kui sul on juhised ja kingiideed, kust ideid saada. Õnnestunud kingitused lastele teevad rõõmsaks nii sinu kui lapse!