Jõulukingi ideed

Jõulud on maagiline aeg, mis on alati täis romantilist pühadehõngu. Detsembriks maha sadanud lumi ja saabunud talvine jahedus kutsuvad otsima hubasust, soojust ja headust. Need on mõned jõulukingi ideed, millega oma lähedasi soojuse ja headusega üllatada.

Meeldejäävad kingitused lastele

Lastele meeldivad armsad ja hubased asjad, nii et kui otsid praktilist jõulukingi ideed lastele, mõtle pehmusele ja soojusele. Näiteks lastetekid on armas kingiidee. Väikestele meeldivad tekid, sest nendega on lõbus mängida ja kui tekkidel on nende lemmiktegelased või loomad, on nad laste jaoks lihtsalt imearmsad. Tekid on head jõulukingi ideed tüdrukule kui ka poisile.

Lisaks võid vastavalt lapse vanusele valida ka jõulukingid lastele, mis on lõbusad aga samas ka harivad. Nii saad lapsi lisaks jõulurõõmu pakkumisele aidata kaasa ka nende maailma avastamise põneval teekonnal. 

Põnevad kingitused mehele

Jõulukingi ideed mehele peaksid eelkõige lähtuma mehe enda elustiilist ja huvidest. Paljud mehed eelistavad praktilisi kingitusi, mida nad saavad ka kohe kasutama hakata. Kui mees on kirglik spordifänn võivad näiteks jõusaali kuupilet, hantlite komplekt või isegi tennisereket olla suurepärased jõulukingi ideed meestele.

Teised sobivad jõulukingid meestele võivad olla põnevad raamatud, piletid spordisündmusele või kasvõi kaubanduskeskuse kinkekaart.

Kingi ideed naistele

Jõulukingi ideed naistele peaks tekitama naises emotsioone. Need ei pea tingimata olema sama romatilised kui naistepäeva kingitused, kuid võiksid siiski väljendada kinkija hoolivust. Sobivad jõulukingid naistele on tema lemmikparfüüm, spaa tarvikute komplekt või kasvõi romatiline puhkusereis soojale maale (ära unusta ka ise pooljuhuslikult samale reisile sattuda).

Odavad jõulukingi ideed kogu perele

Kui otsid kingitusi kogu perele, ei ületa miski kohevat rätikute komplekti. See on praktiline ja ilus kingitus, mis õigustab ennast ja meeldib igale pereliikmele. Valides perele rätikuid, pööra siiski tähelepanu nende disainile. Soovitav on osta klassikalises stiilis rätikud, mis on sama mustriga, kuid erinevates toonides ja värvides. See muudab rätikute eraldamise kodus lihtsamaks.

Dekoratiivsed padjad ja tekikomplektid on samuti suurepärased kingitused, mis võivad perekonda meeldivalt üllatada. Vali neid nii, et need sobiksid hästi kokku ehkki need ei pea olema tingimata samast sarjast. Ole loominguline ja tea, et saad alati mängida värvide, mustrite ja detailidega.