Parimad kingiideed mehele, kes armastab õues tegutseda

Enamikele meist meeldib kinke teha, aga veelgi parem on see siis, kui kingitus ka täiega täppi läheb! Kui sa avastad, et peas valitseb täielik mõttetühjus, siis loodetavasti on meie välja toodud kingiideed mehele suureks abiks.

Äge kingitus mehele – üks korralik tööriist

Aias tegutsemine ja metsas müttamine on kohe kordades meeldivam, kui selleks on olemas sobilikud vahendid. Nii on head kingiideed mehele õiged riided, et jalad ei saaks märjaks ning et oleks piisavalt soe, aga mitte liiga palav. Teisest küljest aga kindlasti ka õigeid tööriistu. Eriti just argipäevaste asjade juures kipub mõnikord valitsema mõttemuster, et seni kuni töötab, seni sobib küll ning raha investeeritakse alati mujale.

Teame kõik aga ju sedagi, et uue ja korraliku tööriistaga kulgeb igasugune töötegemine palju efektiivsemalt ja toredamalt, nii et miks ei võiks kingitus siis igapäevaelu kergemaks muuta? Muidugi ei ole mõtet soetada suvalist tööriista, mis pärast esimest kasutamist katki läheb. Kui juba, siis vaadata parimaid lahendusi, nagu näiteks STIHL tooted. Nii saab olla kindel, et kingitus ka kestab!

Ja jääb vaid üle uurida välja, mida siis mehel tarvis on! Võib küll mõelda, et lehepuhur kui kingitus mehele sünnipäevaks on ehk natuke imelik, ent kui valikus on kvaliteetsed STIHL lehepuhurid, mida mehel kindlasti vaja läheks, siis võid olla kindel, et sünnipäevalapsel lööb silm särama nii kinki saades kui ka seda hiljem kasutades. Head kingiideed mehele võivad alati olla midagi kasulikku.

Head aktiivsed kingiideed mehele

Töörabamise, olgu see nii meeldiv kui tahes, kõrval on tarvis aegajalt puhata. Keegi ei keela meest spaasse saatmast. Enamikel tervise- ja ilusalongidel on valikus olemas spetsiaalsed paketid ja hoolitsused just meestele. Kui aga tead, et kingisaaja eelistaks alati ja iga ilmaga pigem õues värsket õhku hingata, siis kingitus mehele jõuludeks või mõneks teiseks tähtpäevaks võiks kindlasti vastav olla.

Alati võib niisama mõne matkaraja välja valida. RMK veebilehel on väga hea ülevaade erineva pikkusega ja eri tasemetele mõeldud matkaradadest. Teine variant on tellida eraekskursioon giidiga. Niimoodi saab käia geoloogiga pankrannikut uurimas või ornitoloogiga linnuvidinat kuulamas. Ja muidugi on hea võimalus liituda juba olemasolevate ekskursioonidega, millega saab käidud nii militaarrajatisi kui ajaloolisi kvartaleid uudistamas.

Ühine aeg on meeldejääv kingitus mehele

Kõikide esemeliste kingituste kõrval võib ununeda, et tihtipeale on kõige väärtuslikum just see ühine ajaveetmine. Muidugi võib ka koos aiatöid teha või eelmainitud matkadel käia, ent kui need variandid ei sobi, mida siis teha? Aeg on väikeseks ajurünnakuks, et välja mõelda, mis kingisaajale huvi pakuks. Keskenduda võib seejuures siis just neile tegevustele ja harrastustele, milleks varem pole aega või võimalust olnud!

Talvisel ajal võiks selleks olla mäesuusa- või lumelauakoolitus koos instruktoriga, et põhitõed kenasti selgeks saaks. Kui jõed aga jäävabad, siis saab hoopis kanuu või kajakiga veeteid avastada. Või lausa piiluda vee alla ehk läbida sukeldumiskursused. Sõpradega koos on millegi uue õppimine palju huvitavam ja lisaks võib niimoodi leida uue ühise spordiala, mida ka tulevikus harrastada.

Head kingiideed meestele võivad nõuda natuke ajugümnastikat ja tavapärastelt kingiradadelt kõrvalekaldumist, kuid vaev tasub ära. Kinkijana pole midagi paremat kui näha, et kingiideed mehele läksid täiesti täppi!