Mida kinkida mehele sünnipäevaks

Sinu kallima või meessoost pereliikmel on tulemas sünnipäev? Väga hea, sest oled jõudnud õigesse kohta! Mida kinkida mehele sünnipäevaks, olgu selleks siis sinu vend, armastatu või mõni teine hea sõber? See on kindlasti küsimus, mis sinu peas mõlgub. Meie jagame sinuga ideid, mida mehele sünnipäevaks kinkida juhul, kui sul on mõtted otsas. Leia erinevad kingiideed, mida sünnipäevaks mehele kinkida.

Ideaalne kink mehele sünnipäevaks

Iga sünnipäevakink mehele peab tulema südamest. Ja loomulikult on iga südamest tulnud kingitus parim kink. Kui mõtled, mida sünnipäevaks mehele kinkida, siis proovi meenutada, kas ta on sulle viimasel ajal rääkinud mõnest asjast, elamusest või millestki muust, mida ta sooviks saada. Ehk tuleb sulle pähe midagi, mida on tal reaalselt vaja ja mis muudab elu lihtsamaks. Kui sünnipäeva kink mehele põhineb tema reaalsetele soovidele ja vajadustele, siis võid olla kindel, et ta on õnnelik, et saab midagi, millele tükk aega juba mõelnud. See, mida kinkida mehele sünnipäevaks vajab natukene aega mõtlemist. Jagame sinuga ideid, mida kinkida mehele sünnipäevaks vastavalt tema hobidele.

Seiklejast mehele sünnipäevaks

Kui sinu meestuttav armastab üle kõige seiklusi ja januneb üha enam uute elamuste järele, siis kindlasti on üks kingiidee kinkida sellisele mehele sünnipäevaks mõni uus elamus. See võib olla midagi, mida ta on soovinud teha, aga ka miski, mis sulle meeldib ja mida sa sooviksid temaga koos teha. Sa võid teda üllatada ka elamusega, mida ta ealeski ise ei teeks: veini jooga, päevaspaa või midagi muud.

Sünnipäevaks mehele, kes armastab ennekõike tehnikat

Mida kinkida mehele sünnipäevaks, kes armastab tehnikat? Ükskõik, kas ta armastab putitada autosid või ta on motohuviline, kingi talle midagi, mis seostub suure hobiga. Selleks võivad olla sobivad abivahendid oma auto või putitamiseks või hoopiski mõni elamus, nagu näiteks luksus autoga sõit ringrajal. Ehk hoopiski on murutraktor midagi, mida ta on soovinud tükkaega soetada, aita tal selleks raha kokku koguda! Samuti võid mõelda fotosessioonile enda korda tehtud autost, mootorrattast või milleski muust. Kes ei sooviks saada kauneid fotosid enda lemmiktegevusest ja tööst, mida on ta oma kuldsete kätega teinud?

Kunstihuvilisele mehele sünnipäevaks

Kas talle meeldib kaasaegne kunst või hoopiski tänavakunst? Või armastab ta erinevaid kontserte ja teatrietendusi? Igale kunsti- ja kultuurihuvilisele mehele sünnipäevaks sobib kinkida midagi, mis seostub tema hobiga. Selleks võib olla fotograafia koolitus, uus kunstiteos, mõni kunstiraamat või hoopiski piletid uuele näitusele, teatrietendusele või hoopiski kontserdile. Või hoopiski uus ripptool, millel nautida parimaid raamatuid ja muusikat.

Kink mehele, kes tunneb huvi joogikultuurist või kohvist

Kes meist ei armastaks hommikuti juua head kohvi või naudib eriti hea kohvioaga tehtud kohvi? Kohvioad on hea lihtne kink, kuidas kingisaajat hea elamusega üllatada. Ei ole kindel milliseid kohviubasid valida? Kingi mitu pakki ja paku kingi saajale võimalus katsetada. Populaarsed kohvioa tüübid on näiteks Araabika ja Robusta.

Flor de Caña on iga endast lugupidava jooginautleja jaoks ideaalne kink. Viienda generatsiooni pere rumm mis on valminud Nicaragua ühe kõige aktiivsema vulkaani jalamil. Süsinikneutraalne ja kunstlike koostiosade vaba Flor de Caña, on rumm enda kõige puhtamas vormis. Suurepärane nautida kokteilides kuna tegemist on maailma ainukese täiesti suhkruvaba rummiga, aga meie soovitus on Flor de Cañat muidugi nautida puhtalt ja selle jaoks on ideaalsed väljendid 25YO, 18YO, 12YO.

Sünnipäeva kink mehele, kes armastab kokata

Mida kinkida mehele sünnipäevaks, kes armastab vabal ajal kokata ja katsetada uute retseptidega? Olgu selleks grillimine või koogi valmistamine, mida ta armastab, kingi midagi, mis muudab kokkamise lihtsamaks või lõbusamaks. Näiteks uus kokaraamat koos nippide ja trikkidega, kuidas valmistada parimat liha või hoopiski korralik liha termomeeter, uus koogivorm vms. Kui sa tead, milline restoran on tema lemmik, siis kingi sünnipäevaks mehele maitseelamus ja vii ta sinna einestama.

Kingitus mehele sünnipäevaks, kes teab palju

Mida kinkida oma mehele sünnipäevaks, kes teab peaaegu kõike? Esmapilgul tundub selle väljamõtlemine paraja pähklina, aga tegelikult ei ole see midagi keerulist. Sünnipäevakingitus mehele, kes teab palju, võib olla midagi klassikalist: kingi näiteks mõne klassiku teos, vinüülplaadid ja -mängija või hoopiski elamus mõnes muuseumis või kontsertsaalis. Alati sobib sünnipäevaks mehele ka mõnus nädalalõpu spaapuhkus, kus saab massaaži, ujuda ja saunas käia.

See, mida mehele kinkida sünnipäevaks võib esialgu tunduda keerulisena, kuid tegelikult see pole nii. Mõtle, mis talle meeldib teha ja mida tal oleks vaja. Sinu sünnipäeva kingitus mehele võib olla ka niisama luuletus, lillekimp või kaart parimate õnnitlustega, peaasi, et kingitus mehele tuleks südamest. Kõik sünnipäeva kingitused mehele, mis tulevad sinu südamest ja on seotud mõne toreda loo või mälestusega, teevad tema õnnelikuks.