Nutikad kingiideed uue kodu omanikule

© Getty Images Pro canva.com
© Getty Images Pro canva.com

Soolaleivapeo kutse on laual? Nüüd, kui minek on oma hea tuttava uue kodu peole, tuleb mõelda sellele, mida kinkida. Hea uudis on see, et kodu omanikel kulub ära väga palju erinevaid asju. Kuidas aga valida neist need kõige vajalikumad ja nutikamad kingitused?

Köögitehnika ja -tarbed 

Köögimööbel kui ka sinna juurde kuuluv tehnika on üks suuremaid kodu sisustamise kulusid. Samal ajal on tegemist kulutustega, mida ei ole võimalik ära jätta, sest enamik inimesi siiski valmistab kodus süüa ning võõrustavad külalisi. Soolaleivale minnes saad oma hea tuttava kulutusi kergendada. Kui köögi sisustamine või köögitehnika soetamine pole veel tehtud, siis aita seda teha. Selleks võid mitme sõbra peale kinkida uue integreeritava pliidi. Integreeritav pliit on köögitehnika, milleta kööki ei kujutagi ette. Integreeritav pliit on enamiku köögimööbli osaks ja hädavajalikuks abivahendiks, et saaks valmistada süüa.

Integreeritav pliit kulub ära kõigile, olenemata sellest, kui suure kokkajaga on tegu. Kiire elustiiliga inimestele võiks valida induktsioonpliidi. Induktsioonpliit kuumeneb kiiremini kui klassikaline keraamiline pliidiplaat. Kui induktsioonpliit on köögis, muutub kokkamine mitmeid kordi kiiremaks ja sujuvamaks. Nii nagu ka soojenemine läheb kiirelt, jahtub pliidiplaat kiiresti ka maha. Kui oled otsustanud, et induktsioonpliit või klassikaline integreeritav pliit on see, millega soovid uue maja või korteri omaniku üllatada, siis leia sobiv toode Hansapostist või Kaup24-st. 

Nõud kõikideks õhtusöökideks ja mõnusateks brunchideks

Kes ei armastaks toredaid sööminguid koos oma kallimate inimestega. Kui sinu sõber naudib võõrustamist, siis ehk kinkida talle vajalikke lauanõusid, mille abiga saavad kõik ühised õhtusöögid ja koosviibimised korraldatud. 

Lauanõusid on palju ja kindlasti on mingisugune osa tal juba olemas. Väga hea on see, kui sa tead täpselt, millised nõud on tal puudu ja mida vajab. Nii saad kinkida just seda, mida ta on soovinud ja mida tal veel pole. Kui sellekohast infot ei ole, pole ka hullu, sest paljusid nõusid nagu pokaale, veeklaase, söögiriistasid või erinevaid serveerimise aluseid läheb alati vaja. Kingi kas klassikalised Iittala pokaalid või hoopiski luksuslikud Villeroy & Boch nõud. 

Vaasid, pildid, lilled ja teised kodusisustustooted õdusa keskkonna loomiseks

Hubase kodu loovad väikesed detailid nagu küünlad, suured vaasid, kaunid taimed, erinevad pildid, padjad ja pleedid. Need on ka väga head kingiideed, mida soolaleivapeole minnes kaasa võtta. Arvesta sellega, millise disainiga tooted uude koju sobivad ja mis sinu tuttavale meeldivad. Oluline on, et kingitus kulub ära ja seda saab kasutada. Kui sa ei ole kindel, mis täpselt võib meeldida, võib alati kinkida mõne laia tootevalikuga e-poe kinkekaardi. Selleks võib sobida nii Kaup24 kui ka Hansaposti kinkekaardid, millega saab ligi suurepärasele valikule ja telli kõik vajalik kodust lahkumata.