Jõulukingid

Jõulud lähenevad kiiresti ning küsimus, mida sel aastal kingitustena kuuse alla panna, on muutumas järjest aktuaalsemaks. Supermarketid on erinevatest pakkumistest pungil, kuid sel aastal mõtle oma lähedasele eraldi ja proovi valida kõigile personaalsed jõulukingid.

Lahedad jõulukingid perele

Jõulukingid perele võiksid olla midagi, mis perekonda ühendavad. Sellised praktilised jõulukingid võivad olla näiteks ühtse stiiliga käterätikute komplekt või hoopis soodsad jõulukingid nagu kohvikruusid, kus iga pereliige saab samasse komplekti kuuluva kruusi, mis on siiski eraldi iga pereliikme nimega.

Nutikad jõulukingid lastele

Laste jõulukingid võiksid nendes alati tekitada põnevust ja kas füüsiliselt või vaimselt edasi arendavat mängulusti. Sellised jõulukingi ideed peavad siiski alati lähtuma ka lapse vanusest, sest lapsed arenevad kiiresti ja eelmisel aastal veel lapse jaoks põnevad jõulukingid võivad lapse kasvades ja arenedes järgmisel aastal olla juba lihtsalt veidrad või naljakad jõulukingid.

Õnneks on sobivad jõulukingid lastele saadaval vastavalt igale vanusele ja nii võivad need põnevad jõulukingid olla nii tähelepanu ja näpuosavust arendavad pusled, füüsilist võimekust arendavad ronimiskolmnurgad või mõned lihtsamad spordivahendid.

Jõulukink emadele ja vanaemadele

Kui sinu ema või vanaema on kuulus oma maitsvate mooside poolest, rõõmusta teda spetsiaalsete kujundussiltidega, mille ta saab järgmisel suvel moosipurkidele kleepida. Te mõlemad olete õnnelikud, kui järgmisel talvel külmkappi avades on seal moosipurk sildiga “Ema väga eriline maasikamoos”.

Isetehtud jõulukingid on parimad jõulukingid ja selliste eriliste siltidega annad emale või vanaemale suurepärase põhjuse sinu varustamiseks maailma parimate mooside või teiste hoidistega.

Jõulukingid noortele tuulepeadele

Igas tutvusringkonnas on olemas üks noor tuulepea, kes alati unustab sõprade ja tuttavate sünnipäevad. Me kõik teame vähemalt üht sellist unustajat, kellele lähedaste sünnipäevad meenuvad alles peale õnnitluste nägemist pidulise suhtlusvõrgustiku profiilil. 

Tee talle jõulukink, milleks on kalender, et ta saaks sinna märkida ära kõik pereliimete ja sõprade erilised päevad, et uuel aastal keegi enam meelest ei läheks.

Mida kinkida meestele jõuludeks?

On olemas teatud jõulukingid meestele, mis on alati kindla peale minek. Kvaliteetne pudel veini või koos sõpradega õlledegusteerimise pakett ei valmista meestele kunagi pettumust. Jõulukingi ideed meestele, kes mängivad elus aga väga olulist rolli, võiks eelkõige lähtuda mehe huvidest ja hobidest.   

Mehed on tavaliselt praktilise loomuga ja nii on nad õnnelikud praktiliste jõulukinkide üle, mida nad saavad kohe kasutama hakata. Nii võib isegi seni majapidamisest puudunud piisava suurusega kohvikruus olla suurepärane jõulukingitus mehele.

Populaarsed jõulukingid naistele

Jõulukingi ideed naistele peaksid samuti lähtuma eelkõige naise enda harjumustest ja eluviisist. Parim soovitus mehele on tõepoolest kuulata naise unistusi ja soove, sest need võivad olla väga lihtsaks lahenduseks leidmaks ideaalsed jõulukingid naistele

Ehk on köögist puudu mõni vajalik köögiriist või on ideaalse une saavutamiseks vajalik siidine voodipesu või soovib ületöötanud naine lihtsalt paariks päevaks spaa külastusega oma elus aja maha võtta. Loomulikult on alati kindla peale minek ka naisele tema lemmiklõhna kinkimine.

Ära unusta ka ennast

Aasta on olnud kõigi jaoks väljakutseid pakkuv, seega ära unusta ka iseennast teistele kingitusi valides. Sa tead täpselt, mida sai ise kõige rohkem jõulukingiks soovid ja miks mitte sellel aastal ennast meeldivalt üllatada. See millal antakse jõulukingid või millal avatakse jõulukingid sõltub palju iga perekonna traditsioonidest, kuid ise endale jõulukinki ostes võid selle kohe “avada” ja soovi korral juba enne jõule kasutama hakata.

Midagi tervisele –  sügisel ja eriti talve saabudes, on meil kõigil vaja oma vitamiinivarusid täiendada. Näiteks toidulisand koensüümiga Q10 ja C-vitamiiniga aitab kaasa stressi leevendamisel ning väsimuse vähendamisel (https://www.apotheka.ee/room-koensuum-q10-c-vitamiiniga-100mg-n30-pmm0150697ee

Kuna sügis-talvisel päikesevaesel ajal on D-vitamiini puudus kerge tekkima ning just D-vitamiin aitab kaltsiumil organismis paremini imenduda, toetades seeläbi luude ja hammaste head tervist, tasub seda kindlasti juurde võtta, et turgutada tervist ja vähendada stressi. D-vitamiin on saadaval nii tablettide, tilkade kui ka kapslitena või pihustataval kujul. 
Midagi ihule ja hingele – kui õues on külm ja pime, on mõnus täita vann kuuma veega, lisada sinna vannisoola- või vahtu, süüdata teeküünlad ning nautida oma kodust spaakeskust. Pärast vanni on soovitatav kasutada nahka niisutavaid kreeme, näoseerumit või iluampulle (https://www.apotheka.ee/isdin-instant-flash-ampullid-2ml-n5-pmm0178977ee , mis annavad nii koheselt kui ka pikaajaliselt pingutava efekti ning aitavad vähendada kortse. Kosmeetikatooteid ei ole kunagi liiga palju, kui need on kvaliteetsed ja tõhusad, mistõttu sobivad need ka kingituseks ideaalselt.